1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי
1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי

מלאו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

אשלי וקסמן בקשי
אשלי וקסמן בקשי
סאמר סקול כולל טיול לפריז
סאמר סקול לשומרי מסורת
תאטרון דרמה ומשחק
סאמר סקול כדורגל
סמאר סקול אקסטרים
סאמר סקול קלאסי

לימוד אנגלית לבוגרים

 

לימוד אנגלית למבוגרים בבית הספר הבינלאומי לשפות- LSI- Language Studies International, עם למעלה מ-40 שנות ניסיון ואלפי בוגרים מכל רחבי העולם. LSI יעניק לכם חוויית לימוד מקצועית, מקיפה, שונה וחווייתית.

אנו מאמינים שהדרך המהירה והיעילה ביותר ללמוד כל שפה שהיא במקום בו דוברים את השפה. כך, הלימוד לא נגמר, הוא ממשיך הרבה מעבר לשעות הלימוד עצמן בין אם תרצו ובין לאו. העובדה שתצטרכו להשתמש בשפה כל יום כל היום תשחרר לכם מחסומים פסיכולוגיים רבים שמהווים חסם ללמידה.

הלימוד מתבצע על ידי מורים מוסמכים, בכיתות לימוד קטנות, עד 12 סטודנטים בכל כיתה, עם סטודנטים מכל העולם שבאו, בדיוק כמוכם, ללמוד אנגלית. תוכנית הלימוד מותאמת לצורך האישי שלכם: שיפור האנגלית לצרכים עסקיים, אקדמאים או אישיים. קיימת אופציה לתוכנית לימוד ייעודית למורים, שוטרים, אנשי צבא, רופאים ועוסקים בתחום, תחום התעופה ועוד.

מעבר לתוכנית לימוד אישית, כל סטודנט עובר מבחן רמה ביום הראשון של הלימודים שבודק את רמת הדקדוק, הבנת הנקרא ויכולת השיחה בעל פה. לפי התוצאה של כל סטודנט הוא משובץ לכיתה שמתאימה לרמה שבה הוא נמצא, עם סטודנטים ברמה דומה. לאורך כל תוכנית הלימודים עובר כל סטודנט מבחני רמה בכדי לעבור ולהתקדם בשלבי ורמות הלימוד. בכדי לסייע בכך, כיתות הלימוד נוחות ומאובזרות, ישנם מחשבים שזמינים בשעות הלימוד ומצוידים בתוכנות אינטראקטיביות לתרגול הדקדוק, אוצר המילים ועוד ללמידה עצמית בשעות הפנאי.

ישנם 3 מסלולים מתוכם תוכלו לבחור את המסלול האטרקטיבי ביותר עבורכם: יציאה בקבוצה או באופן יחידני ללימודים ב LSI לונדון ואופציה שלישית ללימודים באחד מסניפי LSI בעולם (ארה”ב, קנדה, ניו זילנד, אוסטרליה, מלטה, צרפת, שוויץ ובלגיה)

יציאה בקבוצה או באופן יחידני ללימודים ב LSI לונדון

תוכנית הלימוד נמשכת שבועיים או 3 שבועות לבחירתכם, 5 ימים בשבוע (שני-שישי), 20 שעות לימוד שבועיות (סה”כ 40-60 שעות לימוד), בשעות הבוקר. מעבר לקורסים המועברים במרכז הלימוד, פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים ישנם סיורים מודרכים באנגלית באתרים המפורסמים שחובה לבקר בהם בלונדון. בשביל לחוות את המהות של לונדון, שתי פעילויות משמעותיות הן צפייה במשחק כדורגל וצפייה במחזמר.

במסלול יציאה בקבוצה, תצאו יחד עם סטודנטים ישראלים בתאריכים שייקבעו מראש על ידי החברה. במסלול היחידני תוכלו להאריך או לקצר את השהייה לפי רצונכם (תקופת זמן שתבחרו, שתהיה ידועה מראש).

המיקום המרכזי של בית הספר מעניק לנו את הסביבה האולטימטיבית להמשך למידה גם מעבר לכיתה, בסוף כל יום ניתן להגיע בקלות לאתרי תיירות, בתי קפה, פאבים ומוקדי בילוי נוספים ולהמשיך לתרגל ולשפר את יכולת השיחה שלכם (באנגלית כמובן) עם המקומיים.

המגורים בלונדון מותאמים לכל תלמיד (בהתאם למגבלות של עונת ההגעה) וקיימות מגוון אפשרויות: מלונות 3 כוכבים, מלונות 4 כוכבים, בתי הארחה, מעונות סטודנטים ועוד. מרבית אפשרויות הלינה כוללות גם ארוחת בוקר.

החבילות בלונדון כוללות טיסות, העברות, לינה, לימודים וליווי של נציג החברה בלונדון. אנחנו פשוט דואגים להכל כדי שאתם תוכלו ליהנות וללמוד.

לימוד באחד מסניפי LSI בעולם

אם אתם מרגישים שלונדון הוא לא המקום הנכון בשבילכם, אתם יכולים לבחור ללמוד באחד מסניפי LSI בעולם: ארה”ב, קנדה, ניו זילנד, אוסטרליה, מלטה, צרפת, שוויץ ובלגיה. באופציה הזו אנו נתאם ונדאג לכם למסגרת הלימודית בלבד, ואתם תצטרכו לדאוג לכל השאר (טיסות, מגורים וכו’).

בשלושת המסלולים, בתקופת הלימודים ב-LSI תיהנו מוויזת סטודנט וכרטיס סטודנט, הם יקנו לכם הרבה הטבות לאורך כל תקופת שהייתכם בלונדון או בכל מקום אחר.

בסיום הלימודים, כל סטודנט יקבל תעודת גמר מטעם בית הספר LSI, אבל בעיקר ביטחון ויכולת לנהל שיחה בשפה האנגלית.