1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי
1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי

מלאו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

עם איזה חברת תעופה טסים?

אצלנו בסילבוס אוהבים ללכת על בטוח. לכן, כל הטיסות הן טיסות של חברת אל-על.
כמובן שאנחנו דואגים גם להעברות משדה התעופה למרכז הלימוד וחזרה.

 

כמה כסף להביא איתי?

במרכזי הלימוד עצמם אין צורך בסכום כסף גדול (יש מכונות שתייה ונשנושים). את עיקר הכסף תצטרכו בימי הטיול השונים. אנחנו ממליצים שתגיעו עם 100-150 פאונד לשבוע. כשתגיעו למרכז הלימוד המדריך הישראלי יאסוף את הכסף (וגם את הדרכון) שלכם וישים אותם בכספת כדי שתהיו רגועים. בימי הטיול המדריך ייתן לכם את הכסף ואת העודף שיישאר נכניס חזרה לכספת.
מומלץ להגיע עם שטרות קטנים, שאותם תוכלו לחלק לפי ימים.

מה עושים עם כביסה מלוכלכת?

ברוב מרכזי הלימוד השונים יש שירותי כביסה פעם בשבוע, בסוף השבוע תוכלו לסמן (בסימון מיוחד) ולתת את כל הכביסה המלוכלכת שלכם ולקבל אותה חזרה נקיה, מקופלת וריחנית. המדריך יסביר לכם בדיוק מה צריך לעשות ואיך מסמנים את הבגדים.

חם או קר בלונדון?

במהלך היום חמים ונעים והטמפרטורות הממוצעות ליולי אוגוסט הן 25 מעלות (יש ימים קרירים יותר 20 מעלות וישנם ימים חמים יותר 28-30 מעלות). בלילות קריר יותר וטמפרטורה הממוצעת היא 13 מעלות.
לכן, חשוב שללילות תביאו איתכם בגדים חמים. אנחנו ממליצים להביא גם ז’קט או עליונית לשעות הבוקר המוקדמות. 

אנחנו מכירים את הילדים שיוצאים לפני הטיסה עצמה?

שבועיים לפני כל מחזור יתקיים מפגש של כל החניכים מהארץ. במפגש תוכלו להכיר ולהתחבר אחד עם השני. בכיתות הלימוד ישנם תלמידים מכל העולם, אותם תכירו רק במרכזי הלימוד.
מעבר להיכרות, במפגש עצמו תוכלו להציף שאלות ו/או חששות ותקבלו את כל התשובות. אחרי כל מפגש תיפתח קבוצת ווטסאפ של כל החניכים כך תוכלו להכיר טוב יותר ולהמשיך לשאול שאלות וקבל עליהן תשובות.

כמה באמת נצליח לשפר את האנגלית?

החניכים שכבר היו אצלנו ב-SUMMER SCHOOL מעידים על שיפור משמעותי. אחרי הכל, שיפור האנגלית הוא אחת המטרות העיקריות שלנו! מעבר לשעות הלימוד השבועיות, פעילויות הפנאי, החוגים, הטיולים והסיורים נעשים כולם באנגלית, כך שבעצם אתם ממשיכים ללמוד ולתרגל את האנגלית שלכם כל היום.

אם האנגלית שלי לא מספיק טובה ואני לא מצליח להבין הכל?

בדיוק בגלל זה יוצאים ל-SUMMER SCHOOL, כדי לשפר את האנגלית! אבל זה חשש לגיטימי.
ביום הראשון ללימודים כל חניך עובר מבחן רמה, ומשובץ לכיתת לימוד מתאימה לפי הגיל והרמה שלו. מעבר לכך, בכל קבוצה יש מדריך ישראלי צמוד שילווה אתכם ויוכל לעזור, להסביר ולתרגם במידת הצורך.

אני יכול להירשם אם אני צמחוני או אלרגי לגלוטן?

בוודאי! עדכנו אותנו מראש לגבי תנאי תזונה מיוחדים כמו צמחונות או רגישות לגלוטן ואנחנו נדאג לכם למנות מותאמות. 

האוכל במרכזים כשר?

האוכל במרכזי הלימוד לא כשר. אבל אם אתם חוששים, אתם יכולים לבקש מראש אוכל צמחוני וכך תוכלו לפתור את בעיית הכשרות במידה ואתם דתיים ו/או שומרי מסורת אתם מוזמנים להגיע לסאמר סקול לשומרי מסורת שבו אנחנו דואגים, בין היתר, לאוכל כשר.

מה קורה אם אני לא מרגיש טוב?

לאורך כל הסאמר סקול המדריך הישראלי הוא אבא ואמא שלכם לכל דבר, וכמו שבבית הייתם פונים להורים אם אתם לא מרגישים טוב, ככה גם בחו”ל. אם אתם לא מרגישים טוב גשו למדריך הישראלי, הוא ידאג לכם, ייקח אתכם לרופא ויוודא שאתם מטופלים ומחלימים הכי מהר שאפשר.
במצב רפואי חריג, מנהל הסאמר סקול ידאג לתאם את כל דרכי הטיפול שתצטרכו.

אני צריך לבקש מההורים שיעשו לי ביטוח?

לא, אין צורך. אנחנו מבטחים אתכם בביטוח רפואי מורחב ובביטוח מטען. אם בחרתם לצאת לסאמר סקול אקסטרים אנחנו נדאג לבטח אתכם בביטוח מיוחד שמכסה את כל פעילויות האקסטרים שתעשו. (עד כה לא היינו צריכים להשתמש בביטוח הזה ואף אחד לא נפגע כי כמו שכבר אמרנו, אנחנו וידאנו שהמתקנים בטוחים! אבל אנחנו לא לוקחים סיכונים).

מותר להביא פלאפון כדי שאני אוכל להיות בקשר עם ההורים?

כן, אנחנו בחרנו במרכזי לימוד שבהם מותר להגיע עם פלאפון (חוץ מבכיתות ובחוגים כמובן) ותוכלו להיות בקשר עם ההורים. במרכזים יש  גם WI-FI בחינם ככה שתוכלו להתקשר או לשלוח הודעות בווטסאפ בקלות בלי צורך לקנות כרטיס סים מקומי.

איך ההורים יכולים להשיג אותי אם אין WI-FI או שאני לא זמין?

אם ההורים רוצים להשיג אתכם או ליצור קשר ואתם לא זמינים (מכל סיבה שהיא- כי אתם בשיעור, כי נגמרה לכם הסוללה או כי אתם סתם נהנים ולא יצא לכם לענות) יהיה להם את מספר הטלפון הנייד של המדריך הישראלי שאתכם. יהיה להם גם את מספר הטלפון של מנהל הסאמר סקול הישראלי שנמצא אתכם באנגליה. בנוסף, יש גם טלפון בארץ שפועל 24 שעות ביממה וקווי חירום במרכזים באנגליה (קווי החירום מיועדים למקרי חירום בלבד) את כל המספרים ההורים יקבלו במפגש המקדים.

מעבר לכל מספרי הטלפון יש לנו יומן מסע. מה זה יומן מסע? בסוף כל יום המדריך הישראלי ידאג לשלוח להורים שלכם בווטסאפ דיווח בכל סוף יום מה עשיתם באותו יום ומידי פעם גם נשלח להם תמונות בשביל להוריד קצת את רמת הגעגוע.

המורים והמדריכים הם ישראליים?

המורים במרכזי הלימוד הם מורים ומורות בריטיים מוסמכים בעלי תעודות הוראה ממשרד החינוך.
בכל המרכזים יש מדריך מקומי בוגר על כל 5 חניכים.
בכל המרכזים יש מדריך ישראלי בוגר (שדובר עברית ואנגלית) על כל 15 חניכים.
בכל מחזור יצא מנהל בכיר מטעם החברה על מנת לפקח ולתת מענה ופתרונות לכל בעיה. המנהל יהיה זמין גם להורי החניכים (מעבר לטלפונים במרכזי הלימוד).

אני רוצה לצאת לסאמר סקול, אבל אף אחד מהחברים שלי לא יוצא. כדאי לי לצאת לבד?

אל תדאגו, רוב הילדים יוצאים לבד לסאמר סקול, זו הזדמנות שלכם להכיר חברים חדשים. את החברים הישראלים תכירו כבר במפגש המקדים ותוכלו להתחיל לבנות חברויות. את החברים משאר העולם תכירו כשתגיעו לאנגליה.
מהניסיון שלנו, אתם תכירו חברים שיישארו אתכם לאורך זמן ויכול מאוד להיות שיהיו קצת דמעות שתצטרכו להיפרד ביום האחרון. אבל היום עם כל הטכנולוגיה, הפייסבוק והווטסאפ תוכלו לשמור על קשר גם אחרי שתחזרו לארץ.

אני יכול לבחור באיזה חדר לישון או עם מי?

בחבילות הסאמר סקול שלנו יש מספר אופציות של חדרים, האפשרויות משתנות קצת ממרכז למרכז. בסאמר סקול הקלאסי המגורים הם בקולג’ים פרטיים ותוכלו לבחור אם אתם רוצים להיות בחדר לבד, בזוג או בשלישיה, ויש אפשרות לבחור אם אתם רוצים להיות עם ילדים ישראלים או עם ילדים מארצות אחרות.

אנחנו נעביר את הבקשה שלכם להנהלת מרכז הלימוד ונוודא שהם קיבלו אותה (המדריך מקבל את רשימות השיבוץ מראש ומוודא שהתחשבו בבקשה שלכם). אבל, לא תמיד מרכזי הלימוד יכולים להיענות לכל הבקשות, למרות שאנחנו נעשה את כל המאמצים בשבילכם ומניסיוננו, רוב הבקשות מסתדרות.

בסאמר סקול אקסטרים הלינה היא בבקתות עץ במחנה הקיץ ובכל חדר יהיו 4-6 ילדים, ללא אפשרות בחירה.
בכל חבילות הסאמר סקול החדרים לבנים ולבנות נפרדים!

יש מפגש לפני הטיסה עצמה?

בוודאי, שבועיים לפני הטיסה יתקיים מפגש בו תוכלו להכיר את החברים שיוצאים אתכם מהארץ ואת המדריכים.
אתם וההורים תקבלו תדרוך מפורט ממנהל הסאמר סקול, טלפונים רלוונטיים ועוד.
ואתם תקבלו מתנות מגניבות! (תיק גב, סווצ’ר קפוצ’ון ועוד )

איך נרשמים ואיך משלמים?

ניתן להירשם דרך האתר פשוט ממלאים את טופס הרישום ואנו ניצור עימכם קשר. ניתן להתקשר למרכז ההזמנות הארצי ואנו נדאג ליצור איתכם קשר או להתקשר ולבקש שנציג החברה יגיע אליכם לסיום תהליך ההרשמה.אפשרויות התשלום מגוונות ונציג החברה ימסור לכם את כל הפרטים טלפונית