1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי
1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי

מלאו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

אודות

שמי יוסי פריינטי ואני שותף בחברת סילבוס סאמר סקול מקבוצת לונה טורס בע”מ.

כאדם שפעל שנים רבות (30) בתחום הביטחון האישי כניצב בדימוס, מפקד מחוז ירושלים של משטרת ישראל בתפקידי האחרון, בניתי את תכנית ה- Summer School של סילבוס, מתוך הבנה מלאה של צרכי הילדים וההורים ומתן מענה מקסימלי לכל נושאי הביטחון והבטיחות בעת שהיית ילדכם בחו”ל.

כל מרכזי הלימוד איתם אנו עובדים באנגליה ובארה”ב, נבדקו ביסודיות הן בהיבטי הביטחון: מיקום המרכזים, אבטחה, נגישות, מרכזים פתוחים או סגורים, והן בהיבטי הבטיחות: מתקנים קיימים, תחבורה, נהלים ומרכזים רפואיים. המרכזים שלנו הוסמכו ע”י ה British Council.

ביצענו עבודת מטה יסודית הכוללת ביקורים בכל המרכזים איתם אנו עובדים ובחרנו אך ורק את המרכזים העומדים בסטנדרטים המחמירים שלנו, וזאת על מנת להעניק לילדיכם את הטוב ביותר.

בנוסף, חברת סילבוס מציעה מגוון של תאריכי יציאה, מגוון של מרכזי לימוד ומחנות קיץ וכן מגוון עשיר של פעילויות פנאי, חוגים וטיולים למקומות האטרקטיביים ביותר באנגליה ובארה”ב.

חברת סילבוס מפעילה מגוון תכניות ייחודיות בהן סאמר סקול קלאסי, סאמר סקול אקסטרים, וסאמר סקול עם טיול המשך לפריס וליורו דיסני.

בחופשות הקיץ של 2016-2017-2018 הוצאנו מאות ילדים ובני נוער לסאמר סקול באנגליה והפידבקים החיוביים שקיבלנו מהילדים ומהוריהם, בנוסף למכתבי התודה הרבים, מעידים יותר מכל על הצלחת תכניות הסאמר סקול שלנו. שיתפנו פעולה עם כוכבת הילדים והנוער אשלי וקסמן-בקשי בסאמר סקול ייחודי לבנות, שכלל מגוון חוגים, פעילות הווי, חברה ותרבות, טיולים שהיו בעיר היפיפיה ליברפול ובמועדון הביטלס ו 3 ימי כיף בלונדון מתוכם יומיים מלאים עם אשלי וקסמן בקשי שכללו  צפייה משותפת במחזמר מלך האריות, סיור קניות בלוקיישנים השווים בלונדון וכמובן הרצאה מרתקת לבנות.

השנה הרחבנו את היקף הפעילות שלנו ואנו משיקים שני סאמר סקולים חדשים:

האחד הוא Abbey College  שבעיר  קיימברידג’ שנמצאת צפונית ללונדון. זהו מרכז מודרני, שבו הילדים ייהנו מלבד מלימודי אנגלית עם ילדים זרים, מחוגי העשרה מגוונים, בהם: צילום, מוסיקה, דרמה, יצירה ,ספורט, מסיבות ערבי קריוקי, חידונים, תחרויות, משחקים, סרט בקולנוע וכמובן טיולים ואטרקציות.

הסאמר סקול השני, הוא באוניברסיטת LIU שבברוקלין,  ממוקמת צעדים ספורים ממרכז ברקלייס,וממרכזי האומנות הטובים ביותר בבורקלין.

נתראה בקיץ!!!