1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי
1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי

מלאו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

מידע להורים

ברוב המקרים, היציאה של הילד או הילדה ל – Summer School, היא הנסיעה הראשונה שלהם ללא ההורים אל מחוץ לארץ. על אף שמרבית ההורים מבינים שמסגרת של Summer School, היא חוויה חיובית וחשובה עבור הילדים, לרוב הם חוששים ותוהים האם הם נמצאים בידיים טובות? האם הם בטוחים? האם ימצאו את עצמם? והאם יסתדרו שם לבד?

מסגרת ה – Summer School הייחודית של סילבוס הוקמה מתוך הבנה מלאה של חששות ההורים ושל צורכי הילדים.

מרכזי הלימוד של סילבוס באנגליה נבחרו לאחר שנבחנו על ידי נציגי סילבוס אשר בחנו את חדרי המגורים, את מתקני הספורט, את חדרי האוכל ואת פעילויות הפנאי.

מעבר לפרטים הטכניים, סילבוס עוטפת את הילדים ודואגת כי יזכו ליחס אישי לכל אורך מחזור הלימודים:
כל קבוצה של 5 ילדים תלווה על ידי מדריך מקומי מטעם מרכז הלימוד, בוגר ומוסמך בעבודה עם ילדים ונוער.
כדי לאפשר לילדים ולהורים ביטחון מרבי, סילבוס דואגת כי כל קבוצה של 15 ילדים תלווה על ידי מדריך ישראלי מטעם סילבוס המנוסה בהדרכת ילדים ונוער. המדריך ילווה את הקבוצה מהמפגש המקדים, דרך היציאה מנתב”ג ועד לחזרה לארץ. אתם ההורים תקבלו גישה טלפונית מלאה הן למרכזי הלימוד והן למדריכים המלווים.

כדי לאפשר לכם קשר ישיר לילדכם, נציג בכיר מטעם סילבוס ילווה באופן אישי את כל מחזורי הלימוד בתקופת הקיץ, יבקר במרכזים השונים ויהיה זמין עבור ההורים.
לימודים בסאמר סקול הם חוויה מעצימה המחזקת את הביטחון העצמי של הילדים ומזמנת להם מגוון של חוויות, אנשים ותרבויות חדשות שלא היו חשופים אליהם מעולם.
יתרונה הגדול של תכנית הלימודים של סילבוס היא השילוב בין לימודי השפה האנגלית לפעילויות מהנות וטיולים וסיורים מרתקים, המגבירים אצל הילדים את הרצון ללמוד.
לימודי האנגלית במרכזי הלימוד של סילבוס הם על פי רמות ידע של כל ילד וילדה, כך שכל ילד משיג התקדמות ושיפור משמעותיים על פי רמתו. כל הילדים משתלבים בפעילויות ובחוגים השונים על פי תחומי העניין שלהם, בצורה הטובה ביותר אשר תעניק לכל אחד ואחת עצמאות וביטחון.

אנו דואגים ליצור, עבור הילדים ועבורכם, תוכנית מובנית הכוללת טיסות, העברות משדה התעופה ואליו, מגורים, כלכלה, ארוחות, ביטוח רפואי וביטוח מטען.
סילבוס משקיעה מאמצים רבים ביצירת תכנית מוצלחת בסביבת לימודים מפרה ומהנה כדי שהילדים יפיקו את המירב משהייתם עימנו.

עם סילבוס הילד או הילדה שלכם נמצאים בידיים טובות.