1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי
1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי

מלאו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

למה כדאי בסילבוס

בגלל המגוון
אנחנו מציעים מגוון תאריכים, מגוון מרכזי לימוד, מגוון פעילויות פנאי וחוגים, מגוון טיולים וסיורים ומגוון מסלולים: סאמר סקול קלאסי, סאמר סקול אקסטרים, סאמר סקול בניו-יורק, סאמר סקול באוקספורד ובקיימברידג’.

בגלל רמת הלימוד הגבוהה
כל מרכזי הלימוד שלנו עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה והינם מוכרים על ידי ארגוני שפות בינלאומיים המובילים בתחום כגון ה- British Council ,ACCET ,ARELS. המורים והמורות הם מורים בריטיים מוסמכים בעלי תעודות הוראה ממשרד החינוך ושנות ניסיון רבות.

קבוצות הלימוד הן קטנות בכדי לתת את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, והן מחולקות לפי גיל ורמת לימוד (מתבצע מבחן רמה ביום הראשון של הלימוד).

כיתות הלימוד ממוחשבות ועם עזרים מהמתקדמים בעולם.

בגלל שהבטיחות שלכם היא מעל הכל
המנהל של סילבוס, יוסי פרינטי, היה בעבר מפקד מחוז ירושלים של משטרת ישראל. אז אתם יכולים להיות בטוחים שהוא עושה הכל בשביל לשמור על הבטיחות שלכם. בדיוק בגלל זה הטיסות הן בחברת אל-על בלבד! אנחנו דואגים להעברות למרכזי הלימוד וחזרה, כל חניך מבוטח בביטוח רפואי מורחב וביטוח מטען.

על כל 15 חניכים יש מדריך ישראלי צמוד, ובכל מחזור יוצא מנהל מטעם חברת סילבוס שעומד לרשות החניכים וההורים מרגע המפגש בשדה התעופה בארץ ועד הנחיתה חזרה בנתב”ג.

כל מרכזי הלימוד נבדקו גם בהיבט הביטחוני מבחינת מיקום, אבטחה, נגישות, מקום סגור או פתוח לכל, וגם בהיבט הבטיחותי מבחינת המתקנים במרכז הלימוד, החדרים, החוגים, התחבורה, הנהלים והמרכזים הרפואיים הקרובים.

בגלל האיכות
כל מרכזי הלימוד נבדקו על ידי נציג של חברת סילבוס. נציגנו בדק היטב את תנאי המגורים המפנקים, את חדרי האוכל, את מתקני הספורט, את החוגים ואת פעילויות הפנאי.

בגלל היחס החם
לכל 5 חניכים יש מדריך מקומי מקצועי, לכל 15 חניכים יש מדריך ישראלי מקצועי ולכל קבוצה יש מנהל ישראלי מטעם החברה. כל המדריכים יעשו הכל בשביל לדאוג לכם ולוודא שאתם נהנים בכל רגע.

בגלל הקשר הישיר עם ההורים
אנחנו יודעים שלהורים קשה מאוד להיפרד מכם ולשלוח אתכם כל כך רחוק, בדיוק בגלל זה בחרנו במרכזי לימוד אליהם אתם יכולים להגיע עם טלפון נייד, ככה תוכלו להיות בקשר ישיר ויומיומי עם ההורים, לשלוח תמונות, לספר חוויות ולהראות להם כמה אתם נהנים. מעבר לזה, לכל ההורים יהיה מספר הטלפון של המדריך הישראלי שאתכם (במפגש המקדים נסביר איך ומתי אפשר ליצור איתו קשר), ושל המנהל מטעם החברה (מעבר לדרכי ההתקשרות של מרכזי הלימוד) ויהיה קשר ישיר עם הצוות. ואם זה לא מספיק, כל הורה יקבל מספר טלפון בישראל שאפשר להתקשר אליו בכל שעה ביום (24 שעות ביממה!) ומספר טלפון חירום של המרכז באנגליה שיהיה מופעל רק במקרה חירום. ובשביל שההורים יהיו ממש ממש רגועים, בסוף כל יום הם יקבלו עדכון אישי בווטסאפ בכל מה שנעשה במהלך היום.

בגלל ההמלצות
בשנים האחרונות (2016-2017-2018) הוצאנו מאות ילדים ובני נוער, במהלך חופשות הקיץ, לסאמר סקול באנגליה והפידבקים ומכתבי התודה הרבים והמדהימים, שקיבלנו מהילדים ומהוריהם, מעידים יותר מכל על הצלחת תכניות הסאמר סקול שלנו/
הזדמנות חלומית עבור ילדיכם ועבורכם כהורים, ליהנות מחוויה מעצימה, מעשירה ובעיקר מהנה!!!