1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי
1-700-70-80-92
מרכז הזמנות ארצי

מלאו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

קצת עלינו

 

שמי יוסי פרינטי  ואני הבעלים והמנכ"ל של חברת סילבוס בע"מ.

כאדם שפעל שנים רבות (30) בתחום הביטחון האישי כניצב בדימוס, מפקד מחוז ירושלים של משטרת ישראל בתפקידי האחרון, בניתי את תכנית  ה – summer school של סילבוס, מתוך הבנה מלאה לצרכי הילדים וההורים ומתן מענה מקסימלי לכל נושאי הביטחון והבטיחות בעת שהיית ילדכם בחו"ל.

כל מרכזי הלימוד איתם אנו עובדים באנגליה נבדקו ביסודיות הן בהיבטי הביטחון: מיקום המרכזים, אבטחה, נגישות, מרכזים פתוחים או סגורים, והן בהיבטי הבטיחות: מתקנים קיימים, תחבורה, נהלים ומרכזים רפואיים.
ביצענו עבודת מטה יסודית הכוללת ביקורים בכל המרכזים איתם אנו עובדים ובחרנו אך ורק את המרכזים העומדים בסטנדרטים המחמירים שלנו וזאת על מנת להעניק לילדיכם את הטוב ביותר.

בנוסף, חברת סילבוס מציעה מגוון של תאריכי יציאה, מגוון של מרכזי לימוד ומחנות קיץ וכן מגוון עשיר של פעילויות פנאי, חוגים וטיולים למקומות האטרקטיביים ביותר באנגליה.

חברת סילבוס מפעילה מגוון של תכניות ייחודיות כגון סאמר סקול קלאסי, סאמר סקול אקסטרים, סאמר סקול כדורגל, סאמר סקול מיוחד לשומרי מסורת וסאמר סקול עם טיול המשך לפריס וליורו דיסני.

בקיץ 2016 הוצאנו עשרות רבות של ילדים ובני נוער לסאמר סקול באנגליה והפידבקים החיוביים שקיבלנו הן מהילדים והן מהוריהם, בנוסף למכתבי תודה רבים מעידים יותר מכל על הצלחת תכניות הסאמר סקול שלנו.

תהיו בטוחים שבסאמר סקול של סילבוס הילדים שלכם בידיים בטוחות.

להתראות בקיץ!!!

שלכם
יוסי פרינטי